Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59658
Stary 19.08.2012, 22:19
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Ile wcześniej zmarnował?
Nie karm trolli. Na takich kolesi jest przycisk "ignoruj".

Sialalalala napisał(a):Wyświetl post
chyba Bednarz? , bo był za darmo, dużo nie chciał i napewno za to nie beknie
Beknąć raczej beknie, ale nie teraz i nie za to. Raczej za wyniki lub chandrę właściciela.

palikot napisał(a):Wyświetl post
Andraża niech biorą z pocałowaniem ręki. Trzeba na nim ubić interes jak na Gorawskim, którego opchnęliśmy pamiętam za 1,5 czy 2 mln euro.
Tylko że Gorawski coś jednak grał w lidze i pucharach. Nawet bramkę Realowi Madryt strzelił...

Dzisiaj jest dla nas synonimem średniaka, ale w formie z tamtego okresu byłby naszym najlepszym skrzydłowym. Umiał minąć zwodem, strzelić i dośrodkować, poza tym miał płuca na 90 minut biegania. Nie, żeby się wyróżniał którąś z tych umiejętności, po prostu w ogóle umiał to zrobić. Świadczy to IMHO o niesamowitym regresie ligi, zresztą jak przedłużone kariery Frankowskiego, Saganowskiego, Kosowskiego czy Ediego.

Wciąż jednak uważam, ze Kirm powinien coś w tej lidze robić. Do K nędzy - tutaj gorące nazwiska to Boniny, Kupisze czy inne Pawłowskie. Koleś ewidentnie nie jest aż tak słaby żeby sobie tu nie poradzić.
Wydaje się, że albo kładzie lagę na wszystko, albo ma psychikę z porcelany. Bo w to, ze żaden trener nie potrafi do niego dotrzeć po prostu nie wierzę...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.08.2012 o godz. 22:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując