Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21905
Stary 19.08.2012, 22:04
Jazon, ale oczywiscie ze wyrazam tylko moja opinie. Tak samo jak wy.

Dobra zeby nie meczyc tego tematu juz; jasne ze naszym celem jest walka o MP. Ale MP nie moze byc celem samym w sobie (patrz Slask, i to co sie teraz z nim dzieje) tylko kluczem. Tak jak dla Apoelu mistrzostwo Cypru, lub dla Bate mistrzostwo Bialorusi.

Ciesza mnie wygrane w polskiej lidze, ale jeszcze bardziej ciesza mnie wygrane w europie.
Tym blyskotliwym zdaniem koncze moj udzial w dyskusji
Odpowiedz cytując