Jazon, ale oczywiscie ze wyrazam tylko moja opinie. Tak samo jak wy.
Dobra zeby nie meczyc tego tematu juz; jasne ze naszym celem jest walka o MP. Ale MP nie moze byc celem samym w sobie (patrz Slask, i to co sie teraz z nim dzieje) tylko kluczem. Tak jak dla Apoelu mistrzostwo Cypru, lub dla Bate mistrzostwo Bialorusi.
Ciesza mnie wygrane w polskiej lidze, ale jeszcze bardziej ciesza mnie wygrane w europie.
Tym blyskotliwym zdaniem koncze moj udzial w dyskusji
