Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19529
Stary 19.08.2012, 21:57
cfa napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy jak Kirm będzie się zachowywał w tym sezonie, byc może przytłaczał go Małecki ? Zobaczymy jak to będzie.
Niestety swego czasu tak myślałem i był to duży błąd - Kirm jest mega chujowy i tak też będzie grał - to jest koleś w stylu tego Krivca czy jak mu tam było(z Amiki) - przyszedł z Bate jako obiecujący grajek, coś tam pomiszał na początku a później to jedna wielka tragedia.
Probierz na szczęście nie jest ślepy więc jest szansa że nie często będziemy oglądać tego parodyste w akcji

Natomiast mam nadzieje że Quioto będzie więcej grał, może ten cały Sikorski jest lepszy w przeszkadzaniu ale bez przesady, nie od tego chyba ma być napastnik...w Wiśle.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując