cfa napisał(a):

|
Zobaczymy jak Kirm będzie się zachowywał w tym sezonie, byc może przytłaczał go Małecki ? Zobaczymy jak to będzie.
|
Niestety swego czasu tak myślałem i był to duży błąd - Kirm jest mega chujowy i tak też będzie grał - to jest koleś w stylu tego Krivca czy jak mu tam było(z Amiki) - przyszedł z Bate jako obiecujący grajek, coś tam pomiszał na początku a później to jedna wielka tragedia.
Probierz na szczęście nie jest ślepy więc jest szansa że nie często będziemy oglądać tego parodyste w akcji
Natomiast mam nadzieje że Quioto będzie więcej grał, może ten cały Sikorski jest lepszy w przeszkadzaniu ale bez przesady, nie od tego chyba ma być napastnik...w Wiśle.