Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8686
Stary 19.08.2012, 21:51
no i dobrze, może zmobilizuje to naszych decydentów do szybszego działania. Na kałuży to bym im kiosk z biletami wystraszył, u nas, jak wyszło z dzisiejszego meczu choćby, maksymalna ilość kibiców, którzy mogą wejść na stadion, to 15 tyś. Bo jak się zbierze więcej, to kolejka po widnokrąg. Bez sprzedaży internetowej nie ma FIZYCZNEJ MOŻLIWOŚCI wypełniania stadionu, nawet gdyby ludzie chcieli. Chyba że nowych 10 kas postawią... Ale niech sami pomyslą, co im się bardziej opłaci.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując