Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislak1995
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
8685
19.08.2012, 20:55
http://stadiony.net/aktualnosci/2012...rzedaz_biletow
krótki artykuł o biletach on-line na Kałuży. Sądząc po tym stanie w jakim jest ich system, to sprzedaż przez neta wprowadzą pewnie jeszcze w sierpniu. A my?
wislak1995
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak1995
Znajdź inne posty napisane przez wislak1995