tofik napisał(a):

|
Skończyło się bujanie w obłokach, a zaczęła się liga. Ciekawy jestem po ilu meczach ludzie zmienią zdanie i zobaczą, że nie mamy pięciu, sześciu czy siedmiu (lol) napastników tylko w porywach jednego i zaczną wołać o powrót Brożka.
|
Ja już zacząłem.
A jeśli sprzedadzą Kirma to koniecznie sprowadzić skrzydłowego, który choć próbuje z sukcesem od czasu do czasu grać 1 na 1 i wrzucać. choćby ten Mak.