Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 19.08.2012, 16:11
Dziadostwo w naszej lidze nadal jest. Mieli być sędziowie ZAWODOWI a sędzia Małek(Wałek) nie jest sędzia Zawodowym wiec co on robi na boiskach Ekstraklasy? A jego sędziowanie to jakiś koszmar! Nie dość że nam karnych nie zagwizdał to jeszcze faul na Sobolewskim którego nie było i z tego wpadła bramka dla nas.

Wracając do meczu. Męczarnia naszych piłkarzy.Troche lepiej to wyglada w ofensywie widac ze jest ciąg do przodu aleza dużo strat piłek z nie dokładnych podań. Brakuje im meczów o stawkę ale z meczu na mecz powinno być lepiej. Ważne 3 pkt.
Odpowiedz cytując