Wyświetl pojedynczy post
groc
Junior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 19.08.2012, 16:00
Dobrze, że to wpadło pod koniec, naprawdę dobrze.
Głupie zachowanie Garguły ustawiło mecz, Bełchatów mądrze się bronił, u nas brakowało jakości z przodu (samym Meliksonem prochu nie da się wymyśleć).
Sikorski potwierdził wszystkie obawy, jakie każdy pewnie miał, widząc go dziś w podstawowej jedenastce. Na dodatek miał minę, jakby grał za karę i dostał przed meczem pręgierzem/Probierzem.
Frederiksen zagrał poprawnie, jedno fajne wejście ofensywne - za wcześnie na oceny. Podobnie jak z Quioto.
Najważniejsze są trzy punkty. Ale jeśli nie mają już nas straszyć pustki na trybunach - musi to być ostatni tak mało wyrazisty mecz u siebie, szczególnie w drugiej połowie.
Odpowiedz cytując