Wyświetl pojedynczy post
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 19.08.2012, 12:52
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
Pareiko - Jaliens, Głowacki, Bunoza, Frederiksen - Iliev, Garguła, Wilk, Melikson - Genkov, Sikorski
Skład jakby najbardziej optymalny i do zaakceptowania...ale ja mimo wszystko wbiję małą szpileczkę...Sikorski obok Genkova jakoś mi nie pasuje...wolałbym "Romka" a poprawnie ROMELLA QUIOTO...

No ale Panie Probierz, Panie Bednarz to Wy układacie skład a My kibice musimy wierzyć że jest to skład optymalny i właściwy na dany dzień i przeciwnika...

Już za chwilę okaże się czym dysponujemy, jaką jesteśmy drużyną.
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując