TOMEK 11 napisał(a):

|
Pareiko - Jaliens, Głowacki, Bunoza, Frederiksen - Iliev, Garguła, Wilk, Melikson - Genkov, Sikorski
|
Skład jakby najbardziej optymalny i do zaakceptowania...ale ja mimo wszystko wbiję małą szpileczkę...Sikorski obok Genkova jakoś mi nie pasuje...wolałbym "Romka" a poprawnie ROMELLA QUIOTO...
No ale Panie Probierz, Panie Bednarz to Wy układacie skład a My kibice musimy wierzyć że jest to skład optymalny i właściwy na dany dzień i przeciwnika...
Już za chwilę okaże się czym dysponujemy, jaką jesteśmy drużyną.
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.