Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59647
Stary 19.08.2012, 11:50
nie ma co dywagować, najlepiej jest Kirma sprzedać, oczywiście, że jak pójdzie do Włoch to potem może zostać nagle sprzedany na wyspy za duże pieniądze
ale prawda jest taka, że u nas w lidze jest za duży stosunek fizyczność/technika u niego i on się w tym tempie gry nie sprawdzi i tylko kasę ciągnie
więc jak będzie dobra oferta to trzeba go sprzedać w jakiejś drużynie grającej z kontry na pewno się sprawdzi, pobiega w obronie, potem będzie miał siłę na kontratak i będą zadowoleni
może cud sprawi, że akurat ta reprezentacja jest dla niego i dla nas szansą
Odpowiedz cytując