aphroditeN napisał(a):

Jest wiele lepszych młodych piłkarzy tj. Milik, Stępiński, którzy powinni zmienić kluby w zimowym oknie transferowym i wstąpić w szeregi Armii Białej Gwiazdy.
Szczerze powiedziawszy to nie wiem czy bardziej nie ucieszyłbym się z pozyskania tej dwójki niż z przyjścia Brożka czy Jelenia, którzy już nie urosną w siłe, za to ci w/w młodzi będą się próbowali wybijać. Milik ma fantastycznie ułożoną lewą nogę. Tylko, że zapewne przegapiliśmy tego zawodnika, bo po rundzie jesiennej czy po sezonie kwota za jaką Górnik go odda będzie liczona w mln euro i zapewne pójdzie do Niemiec, a nie do Wisełki. Stępiński to taki król pola karnego, chłopak, który za 3-4 lata będzie strzelał pewnie z 20 bramek na sezon jeżeli będzie się rozwijał odpowiednio. Wybrał korzystnie dla siebie obierając sobie grę w T-ME w I składzie.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A.
Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy