Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21886
Stary 19.08.2012, 09:36
Dla mnie liczy się tylko puchar Polski

A tak na poważnie ja zawsze chyba mam inne zdanie. Jeśli miałbym wybierać między Wisłą zdobywającą mistrzostwo co sezon, a Wisłą grając w LE tak długo jak w ostatnim sezonie to wybieram to drugie. Nie potrafię już się emocjonować tą pseudoligą - kolejnymi meczami z Belchatowem czy zbieraninami takimi jak Widzew.

Puchary to zawsze jest świeto, jakaś odmiana, coś nowego, niewiadoma i emocje z tym związane, możliwość fajnego wyjazdu etc.
Kiedy gada się z kimś z zagranicy to kiedy powie się, że wyszli z grupy LE przed Fulham to temu komuś coś to mówi.
Kiedy powie się, ze zdobyliśmy mistrzostwo Polski to nie znaczy to nic.
Mistrzostwo zostało zdewaluowane przez takie drużyny jak Śląsk.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując