Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21880
Stary 18.08.2012, 23:29
Jasne.Będąc szczery Legii zazdroszczę Ligi Misiów- ale to były jednak trochę inne realia.Warszawie też zazdroszczę metra lubC.N Kopernik, ale co z tego? .
Sam nie wiem.Wydaje mi się, że przez te ostatnich parę lat nabrałem trochę pokory, mimo że na prawie wszystko ostatnio narzekam.
Dla mnie Liga mimo wszystko jest najważniejsza i traktuje ją jako priorytet.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 18.08.2012 o godz. 23:33.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując