Ale nie jesteśmy czołową ligą i przez 10 lat nie będziemy.
Zapiszcie sobie tę stronę i za 10 lat Wam przypomnę
I w takiej buraczanej lidze jaka by ona nie była najważniejsze jest Mistrzostwo.
Nieważne czy Legia czy Amika sprowadzą Ronaldo - nie transfery są ważne ale zdobyte mistrzostwa. Przynajmniej przez te 10 lat.