Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21879
Stary 18.08.2012, 23:28
Ale nie jesteśmy czołową ligą i przez 10 lat nie będziemy.
Zapiszcie sobie tę stronę i za 10 lat Wam przypomnę

I w takiej buraczanej lidze jaka by ona nie była najważniejsze jest Mistrzostwo.
Nieważne czy Legia czy Amika sprowadzą Ronaldo - nie transfery są ważne ale zdobyte mistrzostwa. Przynajmniej przez te 10 lat.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując