|
Pablo84, ale co ma do rzeczy zdanie legionisty cze lechisty z faktami? Jak dla mnie to oni sobie moga wolec walke o awans w pierwszej lidze.
Fakty sa natomiast brutalne; mistrzostwo w tak slabej lidze jak nasza to co najwyzej niskiej klasy wiejska zabawa.
Napic sie napijesz, jakies laski znajdziesz, ale umowmy sie, ani to nie bedzie trunek wysokiej klasy, ani laski przez duze L to nie beda.
W czolowych ligach tak; mistrzostow to cos.
----------------------------------------
Nie pisze ze mam w dupie lige. Chce raczej powiedziec, ze lige traktuje jako... rozgrzewke. Powazne granie, powazna kasa, powazny prestiz rozpoczyna sie tak naprawde w europie. Na takiej glupiej fazie grupowej LE mozna zarobic kilkanascie milionow zlotych (liczac wszystko). Na glupiej LE! 1/3 albo 1/2 naszego budzetu. LM nawet nie wspominam bo to juz calkowity kosmos. Sama obecnosc to jest juz nasz roczny budzet!
Badzmy powazni...
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 18.08.2012 o godz. 23:25.
|