xanti1906 napisał(a):

|
Być może nawet nie pół miliona, ale i tak jednak za dużo jak na obrońcę, który jest po półtorarocznej kontuzji. Jednak gdyby się w miarę poskładał do kupy, to po transferze bylibyśmy in plus.
|
Mógłby również w ogóle się nie poskładać po kontuzji, a co wtedy ?! (Pytanie Retoryczne)