Wyświetl pojedynczy post
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14362
Stary 18.08.2012, 23:06
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Być może nawet nie pół miliona, ale i tak jednak za dużo jak na obrońcę, który jest po półtorarocznej kontuzji. Jednak gdyby się w miarę poskładał do kupy, to po transferze bylibyśmy in plus.
Mógłby również w ogóle się nie poskładać po kontuzji, a co wtedy ?! (Pytanie Retoryczne)
Odpowiedz cytując