Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14361
Stary 18.08.2012, 22:43
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że na Boenischa to przynajmniej pół miliona euro na sezon trza by było przeznaczyć...
Być może nawet nie pół miliona, ale i tak jednak za dużo jak na obrońcę, który jest po półtorarocznej kontuzji. Jednak gdyby się w miarę poskładał do kupy, to po transferze bylibyśmy in plus.
Odpowiedz cytując