bocian23 napisał(a):

|
Tylko, że na Boenischa to przynajmniej pół miliona euro na sezon trza by było przeznaczyć...
|
Być może nawet nie pół miliona, ale i tak jednak za dużo jak na obrońcę, który jest po półtorarocznej kontuzji. Jednak gdyby się w miarę poskładał do kupy, to po transferze bylibyśmy in plus.