Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21868
Stary 18.08.2012, 21:32
Widzę, ze legenda Stillica nawet tu panuje Chłop na początku swojego transferu do Lecha faktycznie zagrał parę świetnych piłek, oczywiście dziennikarze od razu podchwycili temat i "ochy" i "achy" posypały się w stronę tego zawodnika. Jego legenda już dawno wyprzedziła jego umiejętności, nawet po transferze do Karpaty Lwów nadal twierdzicie, że jest fantastyczny - co bierzecie? Krwiets? Podobny przypadek do Stillica, skoro jest takim zajebiaszczym transferem to co on teraz robi w Jiangsu Shuntian? Rudnev i Lewandowski - zgoda - świetne transfery. Reszta dobrze jeszcze piłki nie kopnęła, ale już po 1 meczu wiadomo - są fantastyczni. Później się okaże, że takie piłki potrafią zagrywać raz na sezon, ale na legendzie pojadą dalej, pewnie do jakiegoś Jiangsu Sainty czy innego Shanghai Shenxin.

Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Pablo84, ile my dobrych transferow zrobilismy na przestrzeni ostatnich 4-5 lat? Ile w tym czasie mielismy wtop transferowych?
Marcelo, Melikson, Genkov, Pareiko, Pablo Alvarez, Chavez, Biton, Siwakow + stawiam że Qiuoto będzie wzmocnieniem.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 18.08.2012 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując