Bobek90 napisał(a):

|
Blaszczu16, podaj klub ktory robi lepsze transfery w lidze.
|
Wisła Kraków
Ludzie się brandzlują nad Amicorzem, a przyjdą następne kolejki, będzie w....... i znów będzie zmiana nastrojów.niebiescy sa w zajebistym kryzysie od jakiegoś czasu.
Na moje oko szykuje się bitwa o środek tabeli.