Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jose
Banita
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21865
Stary 18.08.2012, 21:11
Skoro Amica robi takie dobre transfery to powiedzcie mi dlaczego jej wyniki od czasów AmicoLeha to: 6, 4, 3, 1, 5, 4 podczas gdy poza ich sezonem mistrzowskim to nawet krytykowana Legia za zarządzanie jest zawsze wyżej od nich. Skoro te transfery są tak dobre to czemu wyniki tak słabe?
Odpowiedz cytując