westersyl napisał(a):

|
Do tego nie wierzę że Kirm będzie wstanie grać tak fatalnie jak w poprzednim sezonie, niżej poprzeczki to ustawić sobie już nie mógł a przecież wszyscy wiemy, że nie zawsze grał tak słabo.
|
Nawet jak nie grał słabo, to i tak to było za słabo jak na zespół z aspiracjami jakie ma Wisła. My potrzebujemy zawodników dobrych, a nie rzemieślników/przeciętniaków. Kirm, Jirsak to zawodnicy najwyżej na środek tabeli *(Górnik Zabrze, Podbeskidzie) , pewnego pułapu nie przeskoczą.