Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21859
Stary 18.08.2012, 19:07
FraMat napisał(a):Wyświetl post
To prawda. Obiektywnie rzecz biorąc. Jednak dla mnie Piech jest takim drugim Piechną i jego wartość oceniam subiektywnie... Byc może nie mam racji, ale nikt nigdy mnie nie przekona, że Piech to dobry napastnik. Jestem gotów nawet narazić się na śmieszność, ale nie przekona mnie do Piecha nawet ewentualne jego przejście do Barcelony.
Piechna to trochę inny typ napastnika. Piech to nie jest typ egzekutora uzależnionego od dobrych podań. Jest raczej jak Sikorski gdy był w Górniku. Wyróżnia się głównie cechami wolicjonalnymi, a nie techniką. Jesli będzie w formie, ustrzeli te 8-10 goli w sezonie i pomoże zespołowi zdobyć drugie tyle. Wiadomo, że to nie jest żadna gwiazda, ale w warunkach naszej ligi to jednak ciekawy, przydatny zawodnik.
Odpowiedz cytując