Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21857
Stary 18.08.2012, 18:45
jova napisał(a):Wyświetl post
A potrafisz to ocenić z perspektywy czasu, na podstawie lat, a nie kilku spotkań. Piech zaraz może złapać formę i zaliczyć kolejny dobry rok. Ocenianie tego, czy mu to się uda, czy nie, na podstawie początku obecnego sezonu, jest bezsensowne.
To prawda. Obiektywnie rzecz biorąc. Jednak dla mnie Piech jest takim drugim Piechną i jego wartość oceniam subiektywnie... Byc może nie mam racji, ale nikt nigdy mnie nie przekona, że Piech to dobry napastnik. Jestem gotów nawet narazić się na śmieszność, ale nie przekona mnie do Piecha nawet ewentualne jego przejście do Barcelony.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując