|
amica wygrywa ten mecz agresją, zaangażowaniem, siłą i szybkością. Taki styl Ruchu z poprzedniego roku.
Wygrywa też tym love...cos tam w składzie, który robi różnicę.
I pomyślec, ze ten zespół przegrał w dwumeczu z jakims skandynawskim nonamem. To obrazuje poziom naszej ligi
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|