Cichy napisał(a):

|
Aż tak nie, ale w tym konkretnym przypadku dochodzą jeszcze cechy wolicjonalne. Z przyjemnością patrzyłem na tych ambitnych młodych chłopaków, którzy weszli z ławki Widzewa. Zwłaszcza, że za statyczne tło robili im przekonani o swojej zajebistości mistrzowie Polski.
|
Ten mecz to idealny przykład jaka powinna być struktura płacowa oraz proporcje młodych do starych w składach naszych drużyn ligowych, a jak jakiś patałach uważałby, że zarabia za mało to niech jedzie na testy do Azerbejdżanu.
FraMat napisał(a):

Miło popatrzeć na gębę Oresta wyrażającą: nie rozumiem o co chodzi.
Ja rozumiem i podpowiem: na emeryturkę czas.
Im szybciej Orest odejdzie, tym szybciej Śląsk w tym roku przestanie bronić się przed spadkiem
|
Niech się bronią - ważne żeby od europejskich pucharów trzymali się daleko.