Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21843
Stary 18.08.2012, 17:08
Cichy napisał(a):Wyświetl post
Aż tak nie, ale w tym konkretnym przypadku dochodzą jeszcze cechy wolicjonalne. Z przyjemnością patrzyłem na tych ambitnych młodych chłopaków, którzy weszli z ławki Widzewa. Zwłaszcza, że za statyczne tło robili im przekonani o swojej zajebistości mistrzowie Polski.
Ten mecz to idealny przykład jaka powinna być struktura płacowa oraz proporcje młodych do starych w składach naszych drużyn ligowych, a jak jakiś patałach uważałby, że zarabia za mało to niech jedzie na testy do Azerbejdżanu.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Miło popatrzeć na gębę Oresta wyrażającą: nie rozumiem o co chodzi.
Ja rozumiem i podpowiem: na emeryturkę czas.
Im szybciej Orest odejdzie, tym szybciej Śląsk w tym roku przestanie bronić się przed spadkiem
Niech się bronią - ważne żeby od europejskich pucharów trzymali się daleko.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując