|
Miło popatrzeć na gębę Oresta wyrażającą: nie rozumiem o co chodzi.
Ja rozumiem i podpowiem: na emeryturkę czas.
Im szybciej Orest odejdzie, tym szybciej Śląsk w tym roku przestanie bronić się przed spadkiem
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|