Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21839
Stary 18.08.2012, 16:50
Przeciez ten wynik można było w ciemno postawić , Śląsk jest po prostu słaby jak barszcz , nie załapią się w tym roku do czołowej 5 ligi jak mają grać tak jak grają .
Odpowiedz cytując