QBAS napisał(a):

Przecież tutaj nie chodzi o 100 tys. euro na wykupienie tylko o kontrakt indywidualny. Nikt nie da Gruzinowi tyle ile ma teraz u Józka. O że chłop widać liczyć umie, nie chce wiele mniej zarabiać. Nawet kosztem realnej szansy walki o MP i gry w europejskich pucharach (vide Legia).
No ale dla nas jest to dobra wiadomość, bo grając w Legii byłby na pewno jej wzmocnieniem a Polonia moim zdaniem nie będzie wielkim zagrożeniem. Nie wspominając już o tym, że Dwaliszwili od kilku tygodni jeździ tylko po klubach i negocjuje, a nie trenuje. nie ma za sobą okresu przygotowawczego więc tę rundę może mieć bardzo słabą.. No ale jak będzie, okaże się wkrótce
|
myślę że to nie to że Legia nie ma 100k E tylko Wojciechowski chce 50% od następnego transferu...