Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
matt_1906
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: z kosmosu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21834
Stary 18.08.2012, 11:25
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Przecież tutaj nie chodzi o 100 tys. euro na wykupienie tylko o kontrakt indywidualny. Nikt nie da Gruzinowi tyle ile ma teraz u Józka. O że chłop widać liczyć umie, nie chce wiele mniej zarabiać. Nawet kosztem realnej szansy walki o MP i gry w europejskich pucharach (vide Legia).

No ale dla nas jest to dobra wiadomość, bo grając w Legii byłby na pewno jej wzmocnieniem a Polonia moim zdaniem nie będzie wielkim zagrożeniem. Nie wspominając już o tym, że Dwaliszwili od kilku tygodni jeździ tylko po klubach i negocjuje, a nie trenuje. nie ma za sobą okresu przygotowawczego więc tę rundę może mieć bardzo słabą.. No ale jak będzie, okaże się wkrótce
myślę że to nie to że Legia nie ma 100k E tylko Wojciechowski chce 50% od następnego transferu...
Odpowiedz cytując