|
Jeśli Kirm miałby odejść, to ja się pytam kto za niego? Bo sprowadzenie Brożka zamiast Kirma traktuję jako mało śmieszny żart.
Poza tym, Kirm dwa razy kopnął piłkę prosto i już go mamy sprzedawać? A może łapie formę i w przerwie zimowej będzie można z niego wyciągnąć więcej? Na te pytania powinien znać odpowiedź trener Probierz, który przygotowywał Kirma do sezonu i wie na co go stać.
|