Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21833
Stary 18.08.2012, 10:34
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
A jednak Dwaliszwili zostaje w Polonii. Z Ukraincami nie porozumiał sie w sprawie indywidualnego kontraktu a Legia nie ma nawet 100tys aby go wykupic. Skoro tez nie kupiła go Jagiellonia ani Slask to znaczy, ze tez nie maja kasy na transfery a 100tys to nie jest jakas wysoka cena. Ciekawe jak teraz Polonisci beda sie prezentowac gdy nie naciska na nich z gory Wojciechowski. Granie pod presja prezesa na pewno im nie pomagała.
Przecież tutaj nie chodzi o 100 tys. euro na wykupienie tylko o kontrakt indywidualny. Nikt nie da Gruzinowi tyle ile ma teraz u Józka. O że chłop widać liczyć umie, nie chce wiele mniej zarabiać. Nawet kosztem realnej szansy walki o MP i gry w europejskich pucharach (vide Legia).

No ale dla nas jest to dobra wiadomość, bo grając w Legii byłby na pewno jej wzmocnieniem a Polonia moim zdaniem nie będzie wielkim zagrożeniem. Nie wspominając już o tym, że Dwaliszwili od kilku tygodni jeździ tylko po klubach i negocjuje, a nie trenuje. nie ma za sobą okresu przygotowawczego więc tę rundę może mieć bardzo słabą.. No ale jak będzie, okaże się wkrótce
Odpowiedz cytując