riv napisał(a):

Przynajmniej pozbyli byśmy się Kirma. I to za pieniądze...kto by pomyślał.
A Brożek całkiem nieźle sobie radzi na skrzydle, grał tak kilka razy w reprezentacji i nawet gola strzelił.
|
Nie wiem czy warto. Ja wiem że Kirm to jest jednak niedołęga, ale na skrzydle zostanie nam tylko Iliev, a Kirm mimo wszystko był pożyteczną zapchajdziurą, czasem gola strzelił czasem dobrze dośrodkował, kto wie czy pod dowództwem Probierza grał by lepiej(jak w sezonie 10/11 kiedy był najlepszym strzelcem drużyny, cena wtedy oscylowała w granicach 2-2,5 MLN EURO)