Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59604
Stary 18.08.2012, 09:56
riv napisał(a):Wyświetl post
Przynajmniej pozbyli byśmy się Kirma. I to za pieniądze...kto by pomyślał.
A Brożek całkiem nieźle sobie radzi na skrzydle, grał tak kilka razy w reprezentacji i nawet gola strzelił.
Nie wiem czy warto. Ja wiem że Kirm to jest jednak niedołęga, ale na skrzydle zostanie nam tylko Iliev, a Kirm mimo wszystko był pożyteczną zapchajdziurą, czasem gola strzelił czasem dobrze dośrodkował, kto wie czy pod dowództwem Probierza grał by lepiej(jak w sezonie 10/11 kiedy był najlepszym strzelcem drużyny, cena wtedy oscylowała w granicach 2-2,5 MLN EURO)
Odpowiedz cytując