Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21830
Stary 18.08.2012, 08:06
A jednak Dwaliszwili zostaje w Polonii. Z Ukraincami nie porozumiał sie w sprawie indywidualnego kontraktu a Legia nie ma nawet 100tys aby go wykupic. Skoro tez nie kupiła go Jagiellonia ani Slask to znaczy, ze tez nie maja kasy na transfery a 100tys to nie jest jakas wysoka cena. Ciekawe jak teraz Polonisci beda sie prezentowac gdy nie naciska na nich z gory Wojciechowski. Granie pod presja prezesa na pewno im nie pomagała.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 18.08.2012 o godz. 08:09.
Odpowiedz cytując