|
A jednak Dwaliszwili zostaje w Polonii. Z Ukraincami nie porozumiał sie w sprawie indywidualnego kontraktu a Legia nie ma nawet 100tys aby go wykupic. Skoro tez nie kupiła go Jagiellonia ani Slask to znaczy, ze tez nie maja kasy na transfery a 100tys to nie jest jakas wysoka cena. Ciekawe jak teraz Polonisci beda sie prezentowac gdy nie naciska na nich z gory Wojciechowski. Granie pod presja prezesa na pewno im nie pomagała.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 18.08.2012 o godz. 08:09.
|