Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21829
Stary 18.08.2012, 05:14
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Kurcze miałem nie oglądać tych badziewiaków ale dosyć ciekawy mecz w Gliwicach.
Co bylo takiego ciekawego w tym meczu, beznadziejnie slaby Piast,ktory tyle sie zapowiadal ofensywnej gry, a uciekl na swoja polowe, i Gornik ktorego napastnicy dawali popis nieudolnosci strzeleckich.Jezeli taki Bemben , ktory ma z 15 kg nadwagi i ledwo sie rusza, robi akcje skrzydlem po ktorych padaja gole, to swiadczy to tylko o slabosci Piasta.Zreszta czego sie spodziewac po zespole, ktory na hiszpanach z 3 ligi buduje druzyne.Jak z Gornika odejdze Nakoulma, to wiele lepsi od tego Piasta nie beda, bo na tych z Gliwic szkoda pradu.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 18.08.2012 o godz. 05:20.
Odpowiedz cytując