dynek.pl napisał(a):

|
Kurcze miałem nie oglądać tych badziewiaków ale dosyć ciekawy mecz w Gliwicach.
|
Co bylo takiego ciekawego w tym meczu, beznadziejnie slaby Piast,ktory tyle sie zapowiadal ofensywnej gry, a uciekl na swoja polowe, i Gornik ktorego napastnicy dawali popis nieudolnosci strzeleckich.Jezeli taki Bemben , ktory ma z 15 kg nadwagi i ledwo sie rusza, robi akcje skrzydlem po ktorych padaja gole, to swiadczy to tylko o slabosci Piasta.Zreszta czego sie spodziewac po zespole, ktory na hiszpanach z 3 ligi buduje druzyne.Jak z Gornika odejdze Nakoulma, to wiele lepsi od tego Piasta nie beda, bo na tych z Gliwic szkoda pradu.