Mahazel888 napisał(a):

|
Dodałbym jeszcze kondycji.Ćwiczenia z piłkami lekarskimi na salce i jesteś w środku tabeli, dodajesz do tego ambicję i grasz w pucharach + szczęście jesteś mistrzem.
|
Startujesz w pucharach, bo granie to za duzo powiedziane w przypadku takiego Ruchu.Zeby tam dluzej pograc trzeba jednak umiec grac w pilke.Dzis np Zaglebie gralo, Pogon strzelala gole, w tej lidze kazdy wynik jest mozliwy, wszyscy sie tu znaja i wiedza jak grac przeciwko sobie, czesto decyduje przypadek, dyspozycja dnia, pozniej w pucharach widac roznice, tu wszystko sie zgadza, tylko te nasze kluby, ktore mialy drozszych lepiej wyszkolonych pilkarzy tam zaistnialy.