Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21828
Stary 18.08.2012, 04:53
Mahazel888 napisał(a):Wyświetl post
Dodałbym jeszcze kondycji.Ćwiczenia z piłkami lekarskimi na salce i jesteś w środku tabeli, dodajesz do tego ambicję i grasz w pucharach + szczęście jesteś mistrzem.
Startujesz w pucharach, bo granie to za duzo powiedziane w przypadku takiego Ruchu.Zeby tam dluzej pograc trzeba jednak umiec grac w pilke.Dzis np Zaglebie gralo, Pogon strzelala gole, w tej lidze kazdy wynik jest mozliwy, wszyscy sie tu znaja i wiedza jak grac przeciwko sobie, czesto decyduje przypadek, dyspozycja dnia, pozniej w pucharach widac roznice, tu wszystko sie zgadza, tylko te nasze kluby, ktore mialy drozszych lepiej wyszkolonych pilkarzy tam zaistnialy.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 18.08.2012 o godz. 04:58.
Odpowiedz cytując