Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
Od: 07.2012
Offline
#
59597
17.08.2012, 22:45
szkoda, że nie sprowadziliśmy Gajosa z Rakowa Częstochowy. Zobaczycie ile będzie wart za kilka lat, o ile nie złapie jakiejś poważnej kontuzji lub nie 'spali' go żaden trener.
Pele_94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele_94
Znajdź inne posty napisane przez Pele_94