Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21827
Stary 17.08.2012, 22:00
Bonin jak odżył u Paprykarzy,grał jak za dawnych czasów u scyzoryków a już wieeelu z Was położyło na nim krzyżyk
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.08.2012 o godz. 22:09.
Odpowiedz cytując