Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
8665
17.08.2012, 20:40
Dla mnie to jest żenada... 6500 karnetów? Kupiłbym gdybym nie był z Katowice i nie studiował zaocznie...
jerry1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jerry1990
Znajdź inne posty napisane przez jerry1990