Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21816
Stary 17.08.2012, 19:50
Akustyka na Piascie jest niezła, mam nadzieje ze jednak gości beda tam wpuszczać.
Ciekawi mnie tez gra Iwana, jakoś do tej pory nie miałem czasu i ochoty mu sie przyglądać pod względem piłkarskim.

Piast narazie jednak gra słabo. Ale jednak walnal fartownego gola.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 17.08.2012 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując