|
Zagłębie stało i czekało na wyrok, ale trudno nie pochwalić Pogoni. Żadna z 4 bramek nie była przypadkowa. Piłki Andradiny niewiarygodnie wypieszczone. Bramka z rzutu wolnego nieprzeciętnej urody, ale mnie bardziej podobało się trafienie na 4-0. Akcja piękna, płynna i perfekcyjnie przeprowadzona z nieoczywistym wykończeniem.
|