Karherop napisał(a):

wszystko fajnie ale powiadasz że zasługujemy hmm wg kogo ?
wg 24 w rankingu Szwecji , 28 Szkocji, 27 Norwegii czy 22. Czechów ?
patrząc na ten sezon miejsce które zajmujemy jest ponad stan
|
Patrząc na poprzedni sezon miejsce, które zajmujemy jest poniżej tego co naprawde prezentujemy.
Dlatego właśnie ranking nie patrzy na to co pokazujesz w jednym sezonie tylko w pięciu. Dzięki temu jest bardziej obiektywny.