Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 17.08.2012, 15:52
Karherop napisał(a):Wyświetl post
wszystko fajnie ale powiadasz że zasługujemy hmm wg kogo ?

wg 24 w rankingu Szwecji , 28 Szkocji, 27 Norwegii czy 22. Czechów ?

patrząc na ten sezon miejsce które zajmujemy jest ponad stan
Patrząc na poprzedni sezon miejsce, które zajmujemy jest poniżej tego co naprawde prezentujemy.

Dlatego właśnie ranking nie patrzy na to co pokazujesz w jednym sezonie tylko w pięciu. Dzięki temu jest bardziej obiektywny.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."