Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21806
Stary 17.08.2012, 14:09
AYALA napisał(a):Wyświetl post
w dzisiejszym PS pisza że najwyższy budżet ma Legia 80 mln zł na sezon, drugi Lech 45 mln zł , Wisła -40 mln zł,Zagłebie 35 mln zł,Śląsk 30 mln zł.Najmniejszy budżet ma Bełchatów - 8 mln zł.
Ta Legia, którą po rozegraniu jednego z najlepszych sezonow w pucharach i po wysprzedaży trzech podstawowych graczy za niezłe pieniądze stać było jedynie na sprowadzenie 33-letniego emeryta ze spadkowicza z ligi
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując