St@chu napisał(a):

Czy zatem zanim zaleciłeś mi przemycie oczu rumiankiem przeczytałeś, co napisałem poprzednio, a co teraz i sam powtórzyłeś?
"Nigdzie w załączonej wypowiedzi nie jest napisane, że Finlandia rozważa wyjście ze strefy Euro. Informacja dotyczy jedynie tego, że przygotwują scenariusz zdarzeń związany z możliwością rozpadu strefy lub wyjścia z niej poszczególnych członków, a to jednak trochę co innego. Proszę nie ulegać buńczucznym tytułom z portali internetowych."
|
Napisałem że Finlandia rozważa wyjście ze strefy Euro a ty że Finlandia przygotowywuje scenariusz związany z możliwością rozpadu strefy euro lub wyjścia z niej poszczególnych członków. Chyba nie sądzisz że Finlandia przygotowywuje scenariusz rozpadu strefy euro tylko w związku z tym że np. Grecja czy Hiszpania miałaby z niej wystąpić? Zresztą nie tylko ja taki wniosek z tej wypowiedzi wyciągam :
Cytat:
|
Zdaniem gazety "Kauppalehti" wypowiedź pani minister może oznaczać, że Finlandia "nie będzie trzymać się euro za wszelką cenę i jest przygotowana na każdy scenariusz", w tym porzucenie wspólnej unijnej waluty.
|