Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21804
Stary 17.08.2012, 13:06
w dzisiejszym PS pisza że najwyższy budżet ma Legia 80 mln zł na sezon, drugi Lech 45 mln zł , Wisła -40 mln zł,Zagłebie 35 mln zł,Śląsk 30 mln zł.Najmniejszy budżet ma Bełchatów - 8 mln zł.

Wydaje mi sie że najgorźniejszym naszym rywalem będzie Zagłebie,jesli bedą tak zdobywac punkty jak wiosną (co nie jest łatwe) to cięzko ich bedzie dogonic
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.08.2012 o godz. 13:10.
Odpowiedz cytując