Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#507
Stary 17.08.2012, 12:17
Nie wiem czy było wcześneij o tym, bo nie śledziłem tematu, jednak śmiało mogę polecić Robokalipsę. Jeśli ktoś lubi Sci-fy to książka idealna. Nie można się oderwać.



Odpowiedz cytując