Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 17.08.2012, 12:12
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
A nie 4 ? Dwa razy Lech, Legia i Wisła. To daje średnią poniżej 1. To nie dużo, trzeba to poprawić.

Ale co ciekawe skuteczność wyjścia z grupy dla tych 4 przypadków wynosiła 100%. I tu już pozytyw, chyba żaden inny kraj nie ma takiej skuteczności.

Zgadzam się dużo zależy od Legii, jak Legia awansuję jest szansa walczyć o średnią powyżej 5 jeszcze nie w tym sezonie ale za 2 sezony, jak odpadnie to wrócimy do punktu wyjścia, czyli odległych marzeniach o 15 miejscu.
Licząc sezony to 3 - 2x Amika i 1x Wisła + Legia
Pozostałe 2 sezony bez fazy grupowej to wyniki na poziomie 1 lub 2 punktów z przecinkiem (czyli miejsce poniżej 23-25)

Jeżeli Legia nie awansuje (a szanse na awans ma spore - Rosenborg dzisiaj to nie to co jeszcze kilka lat temu) i wywalczy w fazie grupowej chociaż 6 punktów (czyli 3 wygrane) dające 1,5 pkt w rankingu, to też nie będzie jakiegoś szału, ale przynajmniej nie będzie kolejnego sezonu wpadkowego z 2,625 czy podobnie. Na dzisiaj przed meczami 4 rundy mamy 2,375 i każdy punkt zdobyty w 4 rundzie przez Legię i Sląsk daje nam skromne 0,125 pkt do rankingu.
Białoruś i Chorwacja mają już gwarantowany udział w LM lub LE, Rumuni mają 4 zespoły a Czesi 3 zespoły w 4 rundzie - czyli praktycznie dużą szansę na awans do fazy grupowej conajmniej 1 albo 2 zespołów i odrobinienie strat.
Z tych, których gonimy:
Izrael - praktycznie 2 zespoły pewna faza grupowa - Hapoel TA nie wyłoży sie z Luksemburgiem
Szwajcaria - Basel faza grupowa pewna, YB i Luzern nie są bez szans,
Dania - 1x faza grupowa LM (1 pkt do rankingu!!!) , Kopenhaga w fazie grupowej (może być LM i znów 1 pkt), pozostali z szansami, ale niewielkimi;
Austria - samotny Rapid może dokończyć dzieła pogromu Autriaków w tegorocznych pucharach;
Cypr - AEL w fazie grupowej, APOEL na 99% również;
Czyli awans Legii i nawet niesdamowita jej postawa jedynie pozwoli nam na utrzymanie miejsca w szeregu, słabsza postawa lub brak awansu nie tylko oddali możliwość awansu, ale również wypadniemy prawdopodobnie poza 20-kę iwrócimy na miejsce, na które zasługujemy.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!