|
@KOALIK
Ad1. Do zrobienia przez licencje. Szczerze powiedziawszy myślałem, że jest już przepis w tym stylu (?).
Ad2.
- mocno przesadziłeś, taki przepis to tylko w niższych klasach rogrywkowych, to one są miejscem do ogrywania się dla młodych piłkarzy.
- to dobry pomysł ale praktycznie nie do zrealizowania (chyba niezgodny z prawem).
- ok.
- przepis niezgodny z prawem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|