Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21803
Stary 17.08.2012, 11:45
@KOALIK

Ad1. Do zrobienia przez licencje. Szczerze powiedziawszy myślałem, że jest już przepis w tym stylu (?).

Ad2.
- mocno przesadziłeś, taki przepis to tylko w niższych klasach rogrywkowych, to one są miejscem do ogrywania się dla młodych piłkarzy.
- to dobry pomysł ale praktycznie nie do zrealizowania (chyba niezgodny z prawem).
- ok.
- przepis niezgodny z prawem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując