Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8663
Stary 17.08.2012, 11:40
Skoro za złotych czasów teamu Kasperczaka na mecze chodziło po 10 tys, bilety mozna bylo spokojnie kupic przed meczami, to nie ma co narzekać ze teraz frekwencja będzie np. 12 tys. Jest pewna stała grupa fanów Wisły i ona zawsze będzie przychodzić, i jest to wlaśnie tyle. Więcej sympatyków przyjdzie jak będzie miła dla oka gra i wyniki.
Stworzenie za dużego stadionu spowodowało,że niektórzy mają jakieś dziwne oczekiwania co do liczby kibiców. na 33 tys to możemy liczyć w fazie grupowej LM
Ostatnio edytowane przez Babba : 17.08.2012 o godz. 11:43.
Odpowiedz cytując