Drozd napisał(a):

Nigdzie nie jest napisane?
Nie ma żadnych zasad wychodzenia ze strefy euro, ale to tylko kwestia czasu. Południe lub północ będą musiały się odłączyć, ponieważ te ograniczenia walutowe uprzykrzają życie milionom ludzi i niszczą przyszłość Europy. To całkowita katastrofa. Jeśli będziemy iść tą drogą, zabraknie nam pieniędzy. Ale nikt w Europie nie chce jako pierwszy wyjść ze strefy euro i wziąć odpowiedzialności - oświadczył minister spraw zagranicznych Finlandii.
Proponuję przemyć oczęta rumiankiem. To tylko pokazuje jakim frajerem jest cudak dając nasze rezerwy na ratowanie tonącego okrętu.
|
No i gdzie tu jest napisane, że to konkretnie Finladnia planuje wyjść ze strefy euro?