Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18683
Stary 17.08.2012, 10:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post

Proponuję przemyć oczęta rumiankiem. To tylko pokazuje jakim frajerem jest cudak dając nasze rezerwy na ratowanie tonącego okrętu.
Zasadniczo to on frajerem nie jest,bo nie daje ze swojej kiesyon jest mężem stanu i wybitnym europejczykiem. I nie mów mi ,że nie jest,bo przypomnę Ci ile ma medali, a dostał je przecież za zasługi.

W ogóle to tak sobie myślę. Premier jest młody, jeszcze jedną kadencje da rade, i w tym czasie ustanowić monarchię Tusków. Sukcesor już jest, jego syn a to najistotniejsze w monarchii. W sumie w czym problem? Ileż to kasy zaoszczędzono by na wybory, urząd Prezydenta by się zniosło. W czasach kryzysu warto o tym pomyśleć. Tym bardziej, że uniknęlibyśmy na stałe groźby powrotu Kaczyńskiego do władzy. Tak więc nie dość, że oszczędność kasy, dwa, zażegnalibyśmy niebezpieczeństwo totalitarne raz na zawsze i co istotne, skończyłyby się igrzyska przed i po wyborowe. Naród na to zasługuje, czyli na spokój i rozwagę. Albo jakby powiedział nam nasz Premier, Polacy na to zasługują. Na więcej.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 17.08.2012 o godz. 11:13.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.