Drozd napisał(a):

Proponuję przemyć oczęta rumiankiem. To tylko pokazuje jakim frajerem jest cudak dając nasze rezerwy na ratowanie tonącego okrętu.
|
Zasadniczo to on frajerem nie jest,bo nie daje ze swojej kiesy

on jest mężem stanu i wybitnym europejczykiem. I nie mów mi ,że nie jest,bo przypomnę Ci ile ma medali, a dostał je przecież za zasługi.
W ogóle to tak sobie myślę. Premier jest młody, jeszcze jedną kadencje da rade, i w tym czasie ustanowić monarchię Tusków. Sukcesor już jest, jego syn a to najistotniejsze w monarchii. W sumie w czym problem? Ileż to kasy zaoszczędzono by na wybory, urząd Prezydenta by się zniosło. W czasach kryzysu warto o tym pomyśleć. Tym bardziej, że uniknęlibyśmy na stałe groźby powrotu Kaczyńskiego do władzy. Tak więc nie dość, że oszczędność kasy, dwa, zażegnalibyśmy niebezpieczeństwo totalitarne raz na zawsze i co istotne, skończyłyby się igrzyska przed i po wyborowe. Naród na to zasługuje, czyli na spokój i rozwagę. Albo jakby powiedział nam nasz Premier, Polacy na to zasługują. Na więcej.