Karherop napisał(a):

oficjalne oferty Żuraw miał z Levante i Trabzonu , pytały o niego podobno Maryslia ,Ajax i Włosi
prawda leży po obu stronach , ale póki w trenował Wisłę Kasperczak to stawiał veto w sprawie każdego transferu czołowego gracza z klubu . Wyjątkiem był Kosowski , Kuźba którym wygasał kontrakt i Gorawski za niezłe pieniądze.
|
Wiesz ,trudno się dziwić Kasperczakowi ,że stawiał weto, biorąc pod uwagę ,zadanie jakie przed nim postawiono czyli awans do LM. Poza tym Kasperczak do polityki transferowej się zupełnie nie nadawał.